www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Mirsevini

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Mirsevini   Mon 19 Jun - 8:49

Po prezantoj veten ...si fillim per tju kerkuar ndjese per kete problem teknik...Ju ftoj te regjistroheni dhe te postoni sa me shume ne forumin tone...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Mireseardhet   Sat 24 Jun - 3:17

Besoj se tani Forumi do filloje te kete nje forme me te plote dhe do te marre Rrjedhen e meparshme.
Ju uroj edhe une Mierseardhjen ne Forumin tone. Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Albanian_boy
Agjent
Agjent
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Age : 30
Vendndodhja : Boston
Profesioni : College Student
Registration date : 23/06/2006

MesazhTitulli: Miresejugjeta   Sat 24 Jun - 11:22

Une jam Ervini, ish nxenes i shkolles Raqi Qirinxhi. Nuk mund te rihet pa kete forum, Me vjen keq per gjithe ato mesazhe qe u fshine, por shpresoj se do zevendesohen se shpejti. Gjithashtu mund ta promovojme forumin e ish shkolles tone ne hi5.com dhe ne myspace.com.
cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Sun 25 Jun - 3:20

Duhet te na falni dhe njehere....shpresojme qe forumi te mare rrjedhen e meparshme....
Fale jush ...
Ideja jote Albanian Boy eshte shume e kendshme ....mund ta bejme dhe ate...


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue 27 Jun - 6:48, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
oltnik
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 8
Age : 32
Vendndodhja : ne zemren e ciccios time
Profesioni : studente
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Tue 27 Jun - 6:43

une jam olta.......jam me se e bindur qe ne forumin do e bejm si me pare,....nese punojme te gjithe....nuk jam e kesaj shkolle por...duke pasur shok onin ndjehem sikur te jem me shkollen tuaj.ju pershendes te gjithve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
$N@K3
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 31
Vendndodhja : Ku ka Internet
Profesioni : Internetaxhi
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Thu 29 Jun - 4:04

edhe une komshiu onit jam. Razz Hajt pra se do e marrim veten prape. i lutem shokut webmaster te me kontaktoje ne pm se kam nja 2 llafe. ja kalofshi mire dhe mos u demoralizoni Laughing Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.raqiqirinxhi.com
viola
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 33
Vendndodhja : itali
Profesioni : studente
Registration date : 24/09/2006

MesazhTitulli: pershendetje   Sun 24 Sep - 20:09

Quhem Viola,ish nxense e shkolles matura 1998-2002.Urime per faqen,por mendoj se duhet te jeni me aktiv.ciao kalofshi bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Mirsevjen Viola   Tue 26 Sep - 6:01

Miresevjen ne Forum.
Te premtojme se do te jemi te gjithe aktive ne temat tona. Bum-i vjen tani pasi te gjithe kane qene me provime dhe tani fillon shkolla.
Te ftoj te japesh edhe ti mendime dhe pse jo te sugjerosh ndonje teme.
Shpresoj ta ndiesh veten mire mes nostalgjikeve te Raqit. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Thu 28 Sep - 9:35

Ciao Viola Mirserdhe ne forum....
Tni kemi nevojeper sa me shume aktivitet na ndihmo te perhapim pak faqen...duke ua derguar te gjithe te njohurve te tu....

Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: pershnedtje "Raqi"   Tue 24 Oct - 1:30

Pershndetje Une jam vete IL_DIAVOLO.....
keni bere nje goxha pune te mire me kete forum, por qe te hapni sa me shume fjalen shikoni njehere forumin ne www.reklaming.com keshtu si ju kemi qene dhe... ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: Une jam ErAlba(Alba)shkurt:)   Tue 24 Oct - 2:49

Ndodhem ne usa fl fatkeqsisht:(.....me ka mare malli shum per Korcen....Ju kam shum zili ju qe jetoni atje beni qef beni se jeta per ju eshte Smile
pershendes te gjithe patriotet kudo qe ndodhen
Ciao
Alba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Tue 24 Oct - 11:08

Mirseerdhe eralba....shpresojme te kalosh sa me mire ne shoqerine tone...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: o shoku   Wed 25 Oct - 7:13

o shoku webmaster ben mire te pershendesesh te gjithe anetaret e rinj qe hyjne ne forumin tuaj dhe jo vetem te privilegjuarit si kjo alba etj...
kete ja ua jap si keshille, shpresoj ........ Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Wed 25 Oct - 8:09

Pershendetje pershendetje...ke shume te derjte kerkoj falje ...hahahł

Mirseerdhe dhe ti kalofsh mire ...pashe qe kishe reklamuar nje dfaqe e jotja eshte .....per te pasur ndonje bashkepunim flas he....

kalofsh mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: PERSHENDETJEEEEEEEEE   Thu 26 Oct - 1:41

JU PERSHENDES TE GJITHEVEEEEEEEEEEE......KUDO QE NDODHENI
JA KALOFSHI SA ME BUKUR
ALWAYS
AlBa
flower flower flower flower flower flower flower flower [img][/img][img][/img][b][right]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: po   Thu 26 Oct - 2:32

nuk e di nese e pe forumin e reklaming apo jo, por mendoj se po te regjistroheshe do ishte qe e mire se mbi te gjitha do me beheshe qejfi dhe mua qe jam regjistruar ne forumin tuaj haahh hah hah , per bashkpunime mund te kemi, mund te vizitoni dhe faqen www.siguria-juaj.com edhe kjo eshte jona per cdo gje qe mund te keni mos hezitoni te na pyesni apo te na kerkoni ndihme dhe ne do jemi te gatshem tju ndihmojme.....
pershendes te gjithe Korēaret....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Thu 26 Oct - 4:14

Patjeter po regjistrohem menjehere se me shikom te pare po me duket interesant....

Faleminderit per gatishmerine ...do kemi raste te komunikojme me vone ...Kalofsh Mire

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
ed
Agjent
Agjent
avatar

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 33
Vendndodhja : France USA
Registration date : 14/11/2006

MesazhTitulli: tung   Tue 14 Nov - 12:09

Pershendetje te gjithve !


Im back afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Wed 15 Nov - 5:16

Pershendetje, mirseerdhe ne forumin tone...na fol njecike per veten tende ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
ed
Agjent
Agjent
avatar

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 33
Vendndodhja : France USA
Registration date : 14/11/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Fri 24 Nov - 12:27

isha ne e 4a kur ti ishe ne 4c
sme mban mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
hiu
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 1
Age : 30
Registration date : 28/06/2006

MesazhTitulli: Re: Mirsevini   Sat 25 Nov - 19:49

IL-DIAVOLO shkruajti:
nuk e di nese e pe forumin e reklaming apo jo, por mendoj se po te regjistroheshe do ishte qe e mire se mbi te gjitha do me beheshe qejfi dhe mua qe jam regjistruar ne forumin tuaj haahh hah hah , per bashkpunime mund te kemi, mund te vizitoni dhe faqen www.siguria-juaj.com edhe kjo eshte jona per cdo gje qe mund te keni mos hezitoni te na pyesni apo te na kerkoni ndihme dhe ne do jemi te gatshem tju ndihmojme.....
pershendes te gjithe Korēaret....

Pershendetje....
Sa zili ta kam nickun "il diavolo"
Sapo i hodha nje sy ketyre linkeve qe ke reklamuar ne ket forum (edhe megjithse reklamat nuk jan dhe aq te pranueshme nga forumet ne pergjithesi); me beri shum pershtypje faqja jote www.siguria-juaj.com ; ne fakt nuk kuptova ku ishin linket dhe si mund te shfletoje faqet ne ndonje menyre tjeter, pastaj persa i perket atij template-it qe me si guri e ke vjedhur ne ndonje vend, pa treguar zotesine tende per te bere dicka origjinale, mu duk me vertet i fantastik.
pastaj per punen e bashkepunimit dhe mos hezitimit te pyetjeve etj etj...
mund te me ndihmosh se kam nje pyetje: kam blere nje licence per vbulletin, dhe dua ta hedh ne nje host, por hosti qe kam momentalisht me lejon 400 queries ne ore, si mendon ti te mbaj kete host apo te perdor me mir phpbb te njejtin forum qe ke instaluar dhe ti ne www.reklaming.com??? do ta vleresoja me vertet pergjigjen tende te falenderoj!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mirsevini   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mirsevini
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Prezantoni veten ne Forum-
Kėrce tek: