www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Foto Klasa IVC

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Foto Klasa IVC   Sat 24 Jun - 3:50

Fotot me te cmendura e me te bukura qe jane bere ndonjehere do te mund t'i shikoni ketu.
Ka mjaft personazhe. Po ju le qe t'i shijoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 1   Sat 24 Jun - 3:51

Ja filmi i shumepritur SHREK 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 2   Sat 24 Jun - 3:55

Shoke e miq titullohet fotoja me poshte me protagoniste Zhabsin, Xhollon dhe te madhin Andi ne nje ditte te ngrohte dimri

Ndersa ketu me poshte kemi nje ekonomist te zotin qe merret me ca shkresaa zyrtare ARIU:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 3   Sat 24 Jun - 4:01

Xhollo dhe Denisa para nje automjeti te rende.
Jane te vegje e po punen e bejne te madhe qe te dy


Ja dhe Denisa ne nje moment reflektimi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 4   Sat 24 Jun - 4:02

Ja dhe nje grup i kendshem per Diten e Ujit te Bekuar.
Meqe ra fjala pershendesim edhe Blerten:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 5   Sat 24 Jun - 4:05

Po ate dite Ja dhe nje aksion per mbushje te orientuar uji:

Ja dhe engjelli apo shenjtori me Aureole ne koke qe bekon te gjithe Forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 6   Sat 24 Jun - 4:10

Ja dhe Fanjelka miku yne se bashku me Isiden ne sfond duke kenduar nje kenge.
Foto me motiv.


Ja dhe Fanjelka me Bagazhe ne stacion.
Vazhdojme kapitullin e Fanjelkes me nje foto nga perballe. I zhytur ne mendime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 7   Sat 24 Jun - 4:12

Ja dhe shoqja jone Etiola Ngjelo ne kohe fushate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 8   Sat 24 Jun - 4:15

Ne kete foto paraqitet Joneli ose Demboja duke i sherbyer nje klienti.


Dhe klienti e dini kush eshte ? Eshte NAu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 9   Sat 24 Jun - 4:22

Ne foton me poshte Paraqitet si ithyer Andi dhe Xholloja ne nje shesh ndertimi ne Tirane


Vazhdojne dy shoket me nje shetitje ne parkJa perseri perrallza jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: 10   Sat 24 Jun - 4:39

Hello world! This is me!

Ky tjetri eshte Xholloja gjate nje vizite ne siberi

Ja dhe numerimi i lekeve te Eneas Lypesit te vogel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Doktori   Sat 1 Jul - 12:34

Ja doktori yne pasi u kthye nga Rusia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Libradashesi   Thu 13 Jul - 12:26

Ja nje i bere per libra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Ariu01
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 31
Vendndodhja : ... ne doren e zotit
Profesioni : Ekonomist
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Re: Foto Klasa IVC   Thu 28 Sep - 13:07

Ketu po postoj suratin tim .....

eshte bosh se jam i pafytyre ...ju e dini...

per me shume foto te tilla vizito: www.bomba001.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Foto Klasa IVC   Mon 9 Oct - 8:09
Shikojeni ca kete eshte kryevepra ime.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Foto Klasa IVC   Tue 10 Oct - 4:02

Dergoni Fotot ketu tani e tutje

http://onialb.altervista.org/new/dergo.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto Klasa IVC   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto Klasa IVC
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Fotografi :: Fotografi nga Shkolla-
Kėrce tek: