www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Pushime vere 2006

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pushime vere 2006   Sat 24 Jun - 4:43

Pushimet po vijne dhe te gjithe besoj se do te shijoni pak diell e pak uje. Ne kete pjese te forumit do te kemi mundesi te flasim per projektet, planet se ku do te kalohen pushimet apo edhe mbresat dhe historite qe kemi per te treguar.
Ju pres ne Diskutim! sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
 
Pushime vere 2006
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Qyfyre e Te tjera :: Pushime-
Kėrce tek: