www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Foto nga Pushimet vere 2006

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 

Ku ju pelqen te kaloni pushimet?Ne mal apo ne det?
Ne Mal
0%
 0% [ 0 ]
Ne Det
100%
 100% [ 7 ]
Ne Liqen
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Foto nga Pushimet vere 2006   Sat 24 Jun - 4:46

Ka edhe foto te bukura kur shkon me pushime. Ju ftoj te ndani me ne momentet me pikante te kesaj vere. affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Ja dhe sivjet   Sun 3 Sep - 15:13

Fotot e sivjetshme .

Me poshte jam ne Dardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Perseri ne Dardhe   Sun 3 Sep - 15:16

Ja me trimat ne korrije

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Ariu01
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 31
Vendndodhja : ... ne doren e zotit
Profesioni : Ekonomist
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Re: Foto nga Pushimet vere 2006   Tue 12 Sep - 5:00

mua me pelqen ne PYLL, mire o djali
Sa mire do ishte sikur te ishin te gjithe "trima"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Foto nga Pushimet vere 2006   Wed 13 Sep - 4:33

Ne pyll mund te behesh trim... dhe kjo eshte e keqja se ne pyll nuk jane dot te gjithe trima...

ndersa ne det ndoshta lagen trimat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Tue 26 Sep - 6:28

Edhe ne vjeshte mund te shkohet ne plazh. E dini?

Ketu jam ne Durres:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Dardhen e mbani mend   Tue 26 Sep - 6:33

Ja dhe nje mbledhke ne Dardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto nga Pushimet vere 2006   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto nga Pushimet vere 2006
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Qyfyre e Te tjera :: Pushime-
Kėrce tek: