www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Si te postoj Foto

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Si te postoj Foto   Mon 26 Jun - 5:51

Duke klikuar tek linku i meposhtem ...

http://imageshack.us

Ngarkoni foton ne
Kopjoni Direct link qe ju jep sistemi
dhe postoheni ne orum keshtuwww.RaqiQirinxhi.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
 
Si te postoj Foto
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Fotografi :: Fotografi nga Shkolla-
Kėrce tek: