www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Perdhendetje patriota

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLEDI
Antar i Ri
Antar i Ri


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 35
Vendndodhja : CHICAGO
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Perdhendetje patriota   Thu 22 Jun - 11:13

Pershendetje te gjithve un quhem bledi jam nga korca normal momentalisht jetoj ne usa ..
Ju pershendes te gjithve se di a do me pranoni ne shoqerin tuaj sepse un se kam ber gjimnazin tek raqi por ne nje gjimnas tjeter gjithsesi shpresojm te shtohet popullsia ketej
edhe nje her mir se ju gjeta
BLEDI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Perdhendetje patriota   Tue 27 Jun - 6:40

Pershendetje Bledi ...Je i mirepritur ketu ne forum ...tani na thuaj ndonje gje tjeter per veten....

dhe per korcen he...
Hajde kalofsh mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
BLEDI
Antar i Ri
Antar i Ri


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 35
Vendndodhja : CHICAGO
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Re: Perdhendetje patriota   Mon 3 Jul - 4:08

OniAlb shkruajti:
Pershendetje Bledi ...Je i mirepritur ketu ne forum ...tani na thuaj ndonje gje tjeter per veten....

dhe per korcen he...
Hajde kalofsh mire...
ca te te thot bledi per veten oni pyet me sakt se ato qe kisha i thash me larte
kalofshi mir te gjithe......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rafaela
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 8
Age : 30
Vendndodhja : usa
Profesioni : Asst..Manager
Registration date : 15/07/2006

MesazhTitulli: Re: Perdhendetje patriota   Tue 18 Jul - 10:37

Pershendetje te gjithve un quhem Rafaela jam nga Korca por kam 3 vjet qe jetoj ne usa jam kusherira e Vasjanit edhe me pelqen shum faqja juaj sidomos forumi, king faleminderit per mirpritjen ne faqen tuaj qe kini hapur edhe pse se kam ber shkollen ne Raqi Qirinxhi por ne Gjuhet e Huaja.[/i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Perdhendetje patriota   Thu 10 Aug - 8:16

Pershendetje Rafaela...faleminderit per komplimentin ...por si fillim eshte kjo faqe ...tani jemi duke punuar per te bere dicka te bukur...po na kane perpire pushimet ...ketu ne korce haron te kontrollosh milin e jo me shume...


Faleminderit dhe njehere dhe kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: :)   Thu 30 Nov - 19:07

ja kalofsha sa me bukur Bledi Smile

Alba~~
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perdhendetje patriota   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perdhendetje patriota
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Prezantoni veten ne Forum-
Kėrce tek: