www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Ofendimet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
$N@K3
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 31
Vendndodhja : Ku ka Internet
Profesioni : Internetaxhi
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Ofendimet   Tue 4 Jul - 21:43

kush ka qejf te ofendoje mund ta bej ketu !!! Ofendimet e postuara ne cdo diskutim tjeter te forumit ndalohen rreptesisht dhe shoqerohen me paralajmerim deri ne cregjistrimin e personit nga forumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.raqiqirinxhi.com
albelda
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 1
Age : 32
Registration date : 05/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ofendimet   Wed 11 Oct - 7:34

C'ofendime more ketu tre anetare aktive ka gjithsej!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ofendimet   Wed 11 Oct - 7:45

Muhabet i vjeter goca ...kemi pas nje problem me forumin prandaj jane shkeputur pak...gjithsesi ne po perpiqemi ta bejme me aktiv...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Shani   Sun 15 Oct - 16:05

Shfryhuni se keshtu kalon stresi.
Duhet bere nje sharje e pare dhe pastaaj vazhdon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Birinxhiu
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 35
Vendndodhja : Boston
Profesioni : Ing
Registration date : 11/10/2006

MesazhTitulli: hallall cuna   Thu 19 Oct - 14:09

po shyqyr qe e hapet kete teme, pervec te sharave drgohen dhe foto me pulle te kuqe ketu?
dua ta njoh pak personalisht ate qe e ka hap ket forum se ka pas qene i zoti.
hajde cuna shifena
po ju dergoj ca foto te bukura per me qesh.
ju lutena te mi votoni keto fotoI Pafytyri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Birinxhiu
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 35
Vendndodhja : Boston
Profesioni : Ing
Registration date : 11/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ofendimet   Thu 19 Oct - 14:16

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Birinxhiu
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 35
Vendndodhja : Boston
Profesioni : Ing
Registration date : 11/10/2006

MesazhTitulli: ju pelqen?   Thu 19 Oct - 14:19

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ofendimet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ofendimet
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Te Tjera-
Kėrce tek: