www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Kalldremi   Wed 6 Dec - 14:27

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pallati i Fanjelkes   Wed 6 Dec - 14:30

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Thu 7 Dec - 3:00

sa te bukura bravo vasjan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: ej   Thu 7 Dec - 3:32

edhe ti pjese e kesaj bukuri je..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Thu 7 Dec - 9:16

Tamam pjese e kesaj bukurie ...ate po kerkoja ne turme ....


Gulle hallall ta befte zoti ....jo per pashket ore per fotot. .hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Thu 7 Dec - 10:37

Very Happy mmmm sa me pelqyen fotot. ter kohen po shikoja njerzit se mos shikoja ndonje te njohur! hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Mon 11 Dec - 4:57

Edhe une pashe ne turme mos gjeja ndonje te njohur,po perveē se Katedrales nuk njoha gje.(mbase sepse nuk e mbaroja asnjehere xhiron)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Korca ne Dimrin e Sivjetshem   Mon 1 Jan - 16:33

Ja dhe disa foto te fundit nga qyteti yne....Birra Korca fabrika naten:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Nje foto Ekskluzive nga qielli   Mon 15 Jan - 15:21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Perseri nje foto nga qielli   Wed 14 Feb - 18:33

Ja pse quhet Qyteti ne Forme Zemre

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Fri 16 Feb - 7:22

Katedralja naten nga nje pikepamje e re.
Nje pershendetje nga ekrani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Fri 16 Feb - 7:42

USHTARI I PANJOHURRRUGE NE DIMERBANKA E KURSIMEVE PARA RIKOSTRUKTIMIT

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Wed 21 Feb - 3:37

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Wed 21 Feb - 3:57

Te bukura keto...bravo Dhimitri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Wed 21 Feb - 7:29

sa xhiro ka bere ushtari i shkrete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: PO   Wed 21 Feb - 13:40

Na duhet nje foto e Universitetit me fasaden e re. Kur te shkoj javes tjeter ne Korce do bej nje dhe do t'a sjell.\
Sa per fotot nga qielli i kam bere vete ne nje fluturim me deltaplan.
Presim te tjera!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Thu 22 Feb - 3:18Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Thu 22 Feb - 3:22Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Thu 22 Feb - 3:28disa foto janr te vjetra sepse psh bar maria nuk eshte me po prape ne qe e kemi frekuentuar e mbajme mend.ka edhe foto nga lokale te tjera si shpetimi apo premieri.per te tjerat i njihni vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nejona
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 1
Age : 26
Registration date : 02/01/2008

MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   Wed 2 Jan - 6:40

pershndetje te gjitheve nga Elbasani.
pashe me kujdes fotot tuaja dhe vura re elemente goxha te bukura,por dhe te tjera te cilat kane nevoje te modifikohen.
atehere,kam pershtypjen se dikush i quajtur albanian boy kishte paraqitur foto shume te bukura dhe te sakta,por ai tjetri qe ishte me siper tij(nuk ia mbaj mend emrin,ishte me emer dhe mbiemer) kishte nevoje per shume modifikim.konkretisht,ne fotot e tij paraqiteshin shume objekte te nderprera ,gje qe nuk te lejon te paraqitet e plote artistikisht fotoja jote.nejse,dy gjerat kryesore te tij ishin:nderprerja e objekteve dhe diagonalja. vazhoni te eksperimentoni.bukur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Fotografi :: Fotografi nga Korca-
Kėrce tek: