www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 vetem per gullen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
oltnik
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 8
Age : 32
Vendndodhja : ne zemren e ciccios time
Profesioni : studente
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: vetem per gullen   Wed 12 Jul - 6:38

gulle te ka ikur gjuha me duket........hahahahah..........si me nuk ju vjen turp fare ...iu beri zbor dhe italia....pu pu pu..........mos te them gje tjeter se...........esht per te ardh keq. No No No No No
fshije kete sms kur ta lexosh se nuk esht per ketu........por sdija ku ta shkruaja...dhe ishte personalisht per ty .ciaoooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
vetem per gullen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Sport :: Futboll Boteror-
Kėrce tek: