www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 pershendetje raqi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
kazanova
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 1
Age : 33
Registration date : 12/09/2006

MesazhTitulli: pershendetje raqi   Thu 14 Sep - 5:14

po ku jeni mo raqista si jeni si kaloni ,,, me treguan per kete adrees e mu be qejfi kur e pash ,,, bravo vazhdoni keshtu se ju te ''c '' Idea gjithmon te rezikshem keni qene ,, kalovshi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: welcome Kazanova   Mon 18 Sep - 4:57

Mirse erdhe Kazanova!
Po te uroj qendrim te kendshem me forumin tone ne kete sezon te ri plot me surpriza.
Te lutem nqs ke deshire prezantohu me emrin e vertete dhe pse jo vendos nje foto ne rubriken fotot e antareve cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: pershendetje raqi   Mon 18 Sep - 12:52

Pershedetje Mirserdhe ...Shpresojme te te argetojme...gjithashtu presim te reja nga Ti...


Kalofsh mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Migena
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 28
Vendndodhja : Korce
Profesioni : Maturante
Registration date : 28/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Thu 28 Sep - 11:21

Une jam Migena, maturante e shkolles Raqi Qirinxhi. Jam motra e Vasjanit.
Ju pershendes dhe ju uroj per faqen tuaj. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: pershendetje raqi   Sat 30 Sep - 10:05

Bravo migena mirsenaerdhe ....

hajde tani aktivizo njecike ato shoqet andej....

ciao ciao Suksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje raqi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje raqi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Prezantoni veten ne Forum-
Kėrce tek: