www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Pyetje-pergjigje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pyetje-pergjigje   Tue 26 Sep - 6:47

Kjo teme hapet per te qene ne kontakt me te gjithe pjestaret e forumit por mbi te gjitha me antaret e rinj dhe nxenesit aktuale te shkolles.
Ne kete pjese te forumit mund te beni pyetjet e problemeve qe ju shqetesojne si ne shkolle, ashtu edhe jashte saj. Ketu do te gjeni keshilla, ndihme nga antaret e tjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pyetje-pergjigje   Mon 13 Nov - 5:36

ciao a tutti une nuk kam pyetje por dua te pershendes shokun tim vasjan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Faleminderit   Sat 18 Nov - 6:32

Faleminderit nga zemra per pershendetjen nga ekrani. Gjithashtu te pershendes Zzzz
Na thoni kur do vini qe tju pres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
atanasio18
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 33
Vendndodhja : Bari-Milano(Itali)
Profesioni : Student
Registration date : 28/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pyetje-pergjigje   Sun 31 Dec - 0:10

as une nuk kam ndonje pyetje por po ju shkruaj se me ju kam shume kujtime te bukura, keni qene fantastike dhe ju uroj te jeni gjithmone njisha, mos ndryshoni asnjehere :-)(P.S. per ermeniten, nje bacio nga romeoja.)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pyetje-pergjigje   Sat 6 Jan - 5:26

ciao romeo........
po nga je tani se nuk kam asnje lajm nga ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyetje-pergjigje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pyetje-pergjigje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Kush eshte Shkolla Raqi Qirinxhi :: Diskutime mbi shkollen Raqi Qirinxhi-
Kėrce tek: