www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Shes dhe Blej

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Shes dhe Blej   Mon 2 Oct - 17:50

Kjo pjese e forumit do te sherbeje per shitje-blerje sipas metodes tone(online).
Mund te vendosni ofertat tuaja per gjithcka qe kerkoni te shisni dhe gjithcka qe kerkoni te blini.
Shpresoj qe te jene te gjithe mjaft korrekte: afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Tue 14 Nov - 2:19

kerkoj te blej libra edhe te perdorur te dostojevskit kush te kete le te mi propozoje dhe duke qene se nuk i blej dot online mi jepni ne korce pasi te kemi negociuar haha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Tue 14 Nov - 6:53

Ndersa une dua te shes nje kompiuter Portativ
2 Gh intel centrino
RAM 1024
Karta Grafike 128
HDD 100 Gb etje etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: ooouuuu   Thu 16 Nov - 3:19

o mazterizator mund ta di se cfare cmimi ka ai centrinoja jote se jam me te vertete i interesuar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Thu 16 Nov - 3:26

nuk e di sa te duash ti ...me bej nje propozim...me kam 2 pc ne shtepi ne kete moment....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: hej   Thu 16 Nov - 3:28

hej djalka na qenka online????
o masterizator di e di qe une merrem me shitje-blerje, pastaj ti duhet te me japesh nje cmim qe te them une qe ja vlen apo jo per aq.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: per   Thu 16 Nov - 3:29

per 800 EURO ta blej une....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Thu 16 Nov - 3:31

tani 800 dhe 100 postime si e bejne forumet kosovare...

po mire mo po ku je ti ku te te gjej une ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Thu 16 Nov - 5:01

shih shih masterizatori matrapaz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Thu 16 Nov - 8:15

ua po ajo dihej hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Shes Makine   Sat 18 Nov - 6:40

Kam nxjerre ne shitje makinen e babait, nje Golf 2 1.6 diesel turbo, kater dyer, viti 87, gri, targa e dokumenta te paguara
Cmimi i negociueshem
Hallall matrapazeve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Sun 19 Nov - 5:52

Joooooo , ajo makine vec vleres ekonomike ka vlere afektive...mos e shit Gulle se kur te behem me lek, do ta ble une 20 000 euro....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Rafaela
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 8
Age : 30
Vendndodhja : usa
Profesioni : Asst..Manager
Registration date : 15/07/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Sun 19 Nov - 12:15

Vasjan Golka shkruajti:
Kam nxjerre ne shitje makinen e babait, nje Golf 2 1.6 diesel turbo, kater dyer, viti 87, gri, targa e dokumenta te paguara
Cmimi i negociueshem
Hallall matrapazeve!

Heyy Kusho ajde se e blej une ate makinen per 500 mije leka te vjetra jo te reja,edhe kaq sepse te njof po te jap pak si shum ok babe bye.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rafaela
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 8
Age : 30
Vendndodhja : usa
Profesioni : Asst..Manager
Registration date : 15/07/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Sun 19 Nov - 12:16

Vasjan Golka shkruajti:
Kam nxjerre ne shitje makinen e babait, nje Golf 2 1.6 diesel turbo, kater dyer, viti 87, gri, targa e dokumenta te paguara
Cmimi i negociueshem
Hallall matrapazeve!

Heyy Kusho ajde se e blej une ate makinen per 500 mije leka te vjetra jo te reja,edhe kaq sepse te njof po te jap pak si shum ok babe bye.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rafaela
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 8
Age : 30
Vendndodhja : usa
Profesioni : Asst..Manager
Registration date : 15/07/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Sun 19 Nov - 12:26

Vasjan Golka shkruajti:
Kam nxjerre ne shitje makinen e babait, nje Golf 2 1.6 diesel turbo, kater dyer, viti 87, gri, targa e dokumenta te paguara
Cmimi i negociueshem
Hallall matrapazeve!

Heyy Kusho ajde se e blej une ate makinen per 500 mije leka te vjetra jo te reja,edhe kaq sepse te njof po te jap pak si shum ok babe bye.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Ha ha   Fri 24 Nov - 0:06

Eme Ela e Shikon se cfare vlere ka Golfi. Pyeti pak keta shoket tim.
S'na ka lene kurre ne balte. Eu nje provokim bera se nuk e shes.
Do ta mbajme relike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Fri 15 Dec - 10:54

O eri.z kam une nje liber te Dostojevskit:"Krim e ndeshkim".Nuk e dija qe te pelqente kaq shume ky autor(besoja se isha i vetmi qe e lexonte akoma).Po te duash ta jap qe ketu ne Firenze.Megjithate,flasim prape kur te kthehem ne janar. study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Wed 20 Dec - 3:53

benissimo edhe une kam librin idioti e kam marre me vete kur te duash te lo posso prestare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   Wed 20 Dec - 4:03

E ke me vete ketu e Korēe,apo e ke fjan per ne Firenze Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shes dhe Blej   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shes dhe Blej
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Te Tjera-
Kėrce tek: