www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Foto te tjera

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Foto te tjera   Thu 12 Oct - 5:36

Me ke ju ngjan ky personazh??????????Dihet ...me te vellain-.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: Foto te tjera   Thu 14 Dec - 12:55
Ja une ne mes edhe dy shajtankat time me te ngushta!! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: Foto te tjera   Thu 14 Dec - 12:58prap me ezmerken dhe Bjondinken per maturen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Foto te bukura   Mon 18 Dec - 15:31

Shume foto te bukura keto!
Edhe vajzat sikur i njoh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Foto te tjera   Tue 19 Dec - 3:55

Ore jane vajzat e bukura pa dalin fotot te bukura.....

Komplimenta gocave kush i takon...hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: Foto te tjera   Tue 26 Dec - 23:08

flm!! Lol i kam shume te mira shoqkat Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Foto te tjera   Mon 12 Feb - 6:25Ja dhe disa pjestare nga klasa ime IV-C 2002-2006 ne nje ekskursion ne malin e moraves(me saktesisht ne nje vend qe quhet tek manushaqja).Ketu ishim pas perfundimit te shetitjes dhe ishim qull se kishim mbaruar luften e perhershme me uje.Mos u lodhni kot se nuk me gjeni dot ne foto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto te tjera   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto te tjera
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Fotografi :: Fotografi nga Shkolla-
Kėrce tek: