www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Tue 24 Oct - 2:32

ME KA PELQYER SHUM KJO FAQJA ....NUK ESHTE IDE E KEQE AS PAK BRAVOOOOOOOO....... Very Happy
JU PERSHENDES TE GJITHEVE
eRaLBA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: po   Tue 24 Oct - 3:48

edhe une te pershendes ty ERALBA 85
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Tue 24 Oct - 11:10

Edhe njehere mirseerdhet....Nqs ka mundsi na trego dicka per veten ...kur ke ikur nga korca ti....ne ca shkolle ke qene etj etj ...
Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: :)   Tue 24 Oct - 13:09

un kam ktu ne usa vjet dhe shkoll ne raqi skam bere Sad mire qe kam bere ne sotir gurra lol klasen e pare dhe te dyte lol se vitet e tjera ne greqi ..me pak fjale skam bere shkoll ne korce :(po ama me ka mare malli shummmmmmmmmmmm.......per parisin tone:)
isha vjet me pushime ne korce dhe jam kenaqur shum mezi pres veren qe vjen Smile
ciaoooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: ...   Wed 25 Oct - 7:15

per parisin tuaj te vogel e kishe fjalen dhe jo "parisin".....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Wed 25 Oct - 8:07

Per parisin per parisin e vogel ...hahaha

Po sa keq me Eralba qe nuk ke qene dot "adoleshente" shqiptare....megjithse dhe aty ke ke studiuar ti nuk eshte keq....

Po na fol pak per pershtypjet e korces se ne qe shkojme shpesh e gjejme gjithmone sic e leme.....

Ciao ciao ...kalofsh mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Thu 26 Oct - 1:32

un e kam pare parisin tone te vogel:) mbas 6 vjetve qe ishte vjet...dhe ishin bere shum ndryshime ........por ja qe su bera kte vere mbare se nuk do kisha shpetuar pa pare korcen perseri .....po do pres durrim gjere veres qe vjen Smile......jam kenaqur shum ne korce , cdo dite xhirro nga parku zdiskutoheshe ishte e perdicme lol dhe tek OMEGA sigurisht,BUDA dhe tje tje se si mbaj mend lol...dhe nata na kapte ne per diskot e korces Smile
ose ne kampi Smile.................KORCA IS THE BESTTTTTTTT..................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: bla bla bla   Thu 26 Oct - 2:26

komplimetet e mia per web-masterizatorin e ketej forumi te kendeshem qe nuk di te mirepresin anetaret e rinj te ketij forumi, te mari eshilla apo sugjerime nga keta anetare,por di shume bukur te beje ha ha ah a ha aha ha h ah a haa haha aah aaha hahahaha
komplimentet e mia te perzemerta, por mendohem te hap une nje forum te tille per korcen vtem per te treguar qe Korcaret jane njerez mikprites, te dashur dhe jo........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Thu 26 Oct - 4:20

Faleminderit po te pakten eshte nje gje qe di ta bej mire...hahahah ...perseri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Thu 26 Oct - 4:21

E Alba ashtu presim te gjithe ...une do shkoj tani ne dhjetor dhe po i numuroj ditet ...

Meqe ra fjala ti sikur se shumica e aetareve te ketij forumi jemi frekuentues te rregullt te parkut...sa keq qe nuk jemi takuar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Fri 27 Oct - 2:37

Uuuuuu Sa simpatike qenke me Alba.....Komplimenta.....


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri 27 Oct - 7:04, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Fri 27 Oct - 4:42
Masterizotori i ketij web tenton me anetoret e forumit.....
ha ha ha ha ha aha aha aha aha ha aha ah ahaa aha aha haa aha h
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Fri 27 Oct - 7:02

Po jo mo jo, po ...doja te te tregoja njecike ty dhe te tjereve ...bukuroshkat korcare....pastaj nuk ma mer mendja se nje kompliment te con te medosh ate gje... sidomos kur ai eshte i bazuar nuk ka asnje problem....apo jo Ti si mendon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon 30 Oct - 10:05

Hej po si kam mbetur Une pa pershendetur Alben?
Miresevjen e dashur! Te siguroj qe do kete diskutime te kendshme.
Do te donim te dinim dicka me teper rreth teje, gjithmone po pati mundesi.
Pershendes edhe Diavolon megjithese nuk e njoh kush eshte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: pershendetje   Tue 31 Oct - 1:11

pershendetje Vasjan, pershendes gjithashtu dhe masterizatorin qe eshte shume djale i kendeshm dhe i sjellshem......si dhe pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Mon 13 Nov - 1:31

mqs po pershendesni te gjithe hajd po ju pershendes edhe une...............I'm back
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: ju falenderoj te gjitheveeee   Thu 16 Nov - 2:09

ju falenderoj te gjitheve jeni vertet shum te mire:) Very Happy Alba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Thu 16 Nov - 3:13

O Alba, nje antar "Il Diavolo" me akuzoi se po provoja ketu ne forum...Po duke pare keto fotografi nuk mund te ri pa te bere nje kompliment...Bukur Bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: ....   Thu 16 Nov - 3:14

great fare alba.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: helloooooooo   Fri 17 Nov - 16:09

hey patriota flm shume per komplimentet e tua...edi qe kam bere ca mungesa por kam qene e zene si me pun e shkolle.......juve si keni qene? a po me beni do nje cike qef..... e kam per ata qe jane ne korce:(
sa mire do ishte sikur te isha dhe uneeeee:)SmileSmile po numeroj ditet gjere sa te vije qeshorri Smile farao mire pra shpresoj te jeni te gjithe mire dhe befshi qef kudo qe te jeni me respekt Alba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Hi   Sat 18 Nov - 6:35

Pershendetje!
Besoj se rutina ju ka kapur te gjitheve por mos u shqetesoni se po vijne festat dhe do mblidhemi.
Foto e bukur Eralba!
Po na the qe do vish ne qershor ne Korce. Po te duash beshkohu me grupin tone se edhe andej ja kalojme mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   Sun 19 Nov - 5:51

uuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu....Eralba...
nuk e ka keq vasjani do ishte bukur ndonje te enjte ne Omega...po eshte njecike shpejt per te menduar ........tanji kemi Vitin e Ri perpara....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: ehhhhhhhhhhhhhhh   Mon 20 Nov - 1:35

me kismet ka kohe Smile ju pershendes te gjitheve ciaooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: heyyyyyy....................   Thu 30 Nov - 19:09

hey patriota si keni qene keni humbur fare......me duket se po beni bakllavane dhe skeni kohe hahaaahah ju pershendes te gjitheve
xoxo
Alba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Hej   Fri 1 Dec - 12:59

Festuam festat ne shtepi Alba dhe nuk kemi pasur shume kohe.
Po andej matane oqeanit i festoni festat apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PERSHENDES TE GJITH PATRIOTET KUDO QE NDODHEN:)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Prezantoni veten ne Forum-
Kėrce tek: