www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Lenini ne vjene..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: Lenini ne vjene..   Thu 26 Oct - 2:41

Nje shok e merr ne telefon nje koleksionist arti dhe i thote se ne nje ekspozite ka gjetur nje pikture me titullin "Lenini ne Vjene"
Megjithese ishte ca e shtrenjte koleksionisti i tha ta blente, duke perfytyruar Leninin, Vjenen klasike, mezi priste ta shihte.
Kur vjen pikture c'te shohe!
Ne nje dhome gjumi ishte nje cift duke bere dashuri.
-Ca eshte kjo?!- i thote i revoltuar
-Po ja - i thote shoku- kur Lenini ishte ne Vjene,
gruaja e tij bente dashuri me Stalinin.
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lenini ne vjene..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Qyfyre e Te tjera :: Shkrime Humoristike-
Kėrce tek: