www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Kartolina nga Korca

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Kartolina nga Korca   Sat 24 Jun - 3:21

Ketu mund te vendosni fotot me te bukura te qytetit tone, se bashku me nje mesazh qe mund ta dergoni personalisht.
Shpresojme te kete postime te bukura!
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Rafaela
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 8
Age : 30
Vendndodhja : usa
Profesioni : Asst..Manager
Registration date : 15/07/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Sat 15 Jul - 15:52

Po ve dhe un nje foto nga Korca.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Tue 10 Oct - 4:03

Po he ndonje kartoline nga Korca se po behet nami ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Po po   Tue 10 Oct - 17:51

Kush tha qe s'ka kartolina Korca
Ja Van Essen e mbani mend
Pamje Relaksuese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Ka akoma   Tue 10 Oct - 17:53

Ja dhe nje Pamje nga Buda Bar
Morava duket ne nje dite te vrenjtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Wed 11 Oct - 3:24

Pse jane akoma Buda dhe Van essen o ...sa kohe ka pa shkuar ...kaloi muaji...hahah

hallall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
kristi
Antar i Ri
Antar i Ri


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 31
Vendndodhja : torino itali
Profesioni : student
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Wed 11 Oct - 8:36

He ore e kini hapur perseri forumin. Une kaM kohe qe nuk jam futur por qe tani do perpiqem te jem me aktiv. Ku jane pjestaret e tjere te klases? Vetem fatjoni dhe vasjani kane mbetur?
Ajo fotografia ne Van Essen me kujtoi pushimet e veres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Wed 11 Oct - 9:44

Po he mo Kristi ku je ti ...po keshtu nje nga nje do mblidhemi prap o Kristi se nuk vijen te gjithe njeheresh ...ahhaha

Ti ca ke bere

hajde suksese...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Hi Kristi   Sun 15 Oct - 15:55

Emore Kristi cpo ben?
Shyqyr qe u ktheve online.
Te duam me aktiv se kurre me postimet tende.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Eralba85
Agjent
Agjent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Age : 32
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: HELLO:)   Tue 24 Oct - 2:41

A KA MUNDESI TE DERGONI DO NJE FOTO NGA KORCA PER NE QE JEMI LARG KORCES(KORCA IS THE BEST) Sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: une   Tue 24 Oct - 3:53

sic e shikoni dhe nga nick im une nuk jam korcar, por me ka paelqyer dhume korca.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Poo   Mon 30 Oct - 10:08

Alba mos ki merak, kliko ne kete rubrike dhe do te gjesh gjithmone nga nje foto te Korces te cilen ke mundesi ta marresh vetem me nje klik me te djathten dhe "save target as".
Enjoy the day!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Tue 31 Oct - 4:33

Ketu ke foto nga Korca Eralba...megjithse ma mer mendja se i ke pare......

http://onialb.altervista.org/Galeri/Album4.htm

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Mon 13 Nov - 1:39

Il Diavolo si mund ta kuptojme qe ti nuk je nga korca se nga nicku una spo kuptoj gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: pershendetje   Thu 16 Nov - 3:18

po per te tjeret mi eni si e kupton ti qe jane nga korca???
keshtu qe per mua duhet thjesht qe te besosh qe nuk jame nga KO.
sa per nickun cuditem qe nuk arrin ta kuposh sepse ti ndodhesh dhe ne firence.....
gjithsesi te pershendes dhe te falenderoj qe me ke shkruajtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Thu 16 Nov - 4:59

ok une nuk quhem eni ben mire te vesh re nickun e te tjereve para se ti akuzosh se nuk vene re tendin.
pastaj duke shkruajtur ti il diavolo nuk do te thote qe je necessariamente italian..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: kujtova   Fri 24 Nov - 1:08

kujtova mos e kishe nickun ENRI dhe shkurt e kishe vene eri keshtu qe une thashe te therrisja eni.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   Thu 14 Dec - 12:42

hahaha aaaa ajo fotoja e Van Essens me solli SHUME kujtime!! lol shimicen e diteve atje ji kalonim .. hahahaha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kartolina nga Korca   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kartolina nga Korca
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Per Korcen-
Kėrce tek: