www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Skenderbeu Kampion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Skenderbeu Kampion   Sat 2 Dec - 12:26

Sivjet Skenderbeu po luan dhe po kryeson ne kategorine e pare. Shpresojme qe te vazhdoje keshtu dhe te kthehet aty ku ishte vjet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Wed 6 Dec - 4:46

Hallall ...Skenderbeu ...tepakten eshte i pari ne kategorine e dyte...
degjova qe te shtune kishte fituar me Lushnjen ne Korce ....hallall...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
IL-DIAVOLO
Asistent
Asistent


Numri i postimeve : 30
Age : 34
Registration date : 24/10/2006

MesazhTitulli: hej   Thu 7 Dec - 3:25

pershendetje mazterizator, kam degjuar se Skenderbeu ne KORCEW fiton me te gjithe, ama jashte......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Thu 7 Dec - 9:17

Jo mo ka fituar dhe ndonjehere jashte ....po rralle ama...

ndersa korce fitos sidomos kur luhet me bore...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Fri 15 Dec - 10:48

Degjova se Skenderbeu do te perforcohet me lojtare te rinj.Mberritja e pare ishte Bledi Kadiu.Kur degjoj qe skuadra i mban shpresat akoma aty, me vjen keq qe e lashe futbollin dhe nuk u bera lojtari me i mire i kombetares.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Sat 16 Dec - 4:32

Po he mo pse nuk u bere te pakten te dilte nje korcar me kombetaren ...pervec kadiut he....se eshte me origjine nga erseka....ja futa kot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Wed 20 Dec - 3:59

shqiperi cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
genci
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 5
Age : 26
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Fri 22 Dec - 12:42

Per te gjithe Ultrasit e Skenderbeut urdheroni nje link te tifogrupit te pare dhe te vetem korcar i sili eshte themeluar nga nxenes te shkolles "Raqi Qirinxhi" vjet. Ne njihemi per nje flamur 120 m2 qe e hapem vjet si edhe per shume parulla:
www.ultrasbardhekuqte.info
www.ultrasskenderbeu.info
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Mon 29 Jan - 7:08Shikoni sa lezet ka!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Tue 30 Jan - 6:08

Keshtu iu dua,ju marsha te ligat iu marsha.Po te shikosh mire,me gjen edhe mua aty. cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Wed 31 Jan - 3:19

cfare mendoni per prezencen e femrave ne stadium?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Wed 31 Jan - 4:51

Te vine si te mos vine...po kur te dalin do dalin me nje dhurate te madhe...."NAMIN"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Wed 31 Jan - 7:04

Nuk mendoj keshtu.Vjet kam qene shume here ne stadium dhe kam pare gjithmone femra qe vinin.Sigurisht,nuk rrinin tek armata bardhekuq,por ca me larg.Po ne nuk e linim veten te shperqendroheshim nga tundimet dhe vazhdonim punen tone.Pastaj ne stadium nuk vihet vetm per tifo por edhe per gallate.Te dukej vetja sikur ishe ne portokalli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 32
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   Wed 31 Jan - 7:49

Ndersa une kam pasur fatin edhe pse rralle te shkoj i shoqeruar ne stadium...Gocat ishin pa komplekse, une isha ne Zona C dhe ta them me siguri se po ti pyesje si doli ndeshja nuk e kishte pare asnjeri, tani mire do ishte te mos ishim kaq injorant si popull...po me keqardhje po e them se jemi pak...

Une personalisht me kenaqesi do shkoja se sic the ti ne stadium nuk shkohet vetem per te bertitur por edhe per te gjuajtur...ishalla...Per femrat flas he...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Skenderbeu Kampion   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Skenderbeu Kampion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Sport :: Skenderbeu-
Kėrce tek: