www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje te gjitheve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Wed 6 Dec - 9:23

Si po ia ēoni?Nje pershendetje te gjitheve nga une dhe nga ky qyteti qe e ka emrin Firenze.Nuk mund te krahasohet me Korēen,po s'ka gje.Do me sohemi ta shikojme perdite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Miresevjen   Wed 6 Dec - 13:44

Ne emer te stafit te forumit i uroj mirseardhjen Dhimitrit.
Sa me aktiv ne postime dhe diskutime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Thu 7 Dec - 9:08

Mirseerdhe Dhimitri, tani te themi te drejten korca e bukur eshte po dhe Firenzia nuk eshte keq dhe per te vetmen arsye qe ngjan me Korcen ...
Sheshi Michelangelo eshte tamam si Kristali ne korce...hahaah


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun 10 Dec - 4:09, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Sat 9 Dec - 10:02

Faleminderirt per mirseardhjen.Firenze mund te duket e bukur por kur ke vetem 101 dite qe je larguar,jo dhe aq.Dua tiu uroj per idene e shkelqyer qe keni patur.Vazhdoni keshtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Mon 11 Dec - 1:31

po ku je ti ne firenze mo dhimiter se edhe une aty jam...........mos e merr kaq keq se firenze eshte shume e bukur vetem se tani eshte fillimi dhe te duket keshtu.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Mon 11 Dec - 4:22

Tani per tani jam ne nje shtepi me qera(zona Gavinana).Dhe besoj te qendroj aty deri ne fund te vitit shkollor.Besoj se ju do jini ne konvikt.Te pakten ju jeni rregulluar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue 12 Dec - 4:38

degjo dhimiter probabiliteti qe ti hysg ne konvikt eshte me i madh krahasuar me te vajzave sepse jane dy graduatorie te ndryshme. Une te keshilloj te shkosh te pyesesh vazhdimisht te zyra qe merret me kete pune e cila ndodhet ne Shtepine e studentit "Casa dello Studente Calamandrei" ne Careggi, shko vazhdimisht dhe mbaj gjithmone tel hapur..................nese ke nevoje per ndonje informazion tjeter me thuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian_boy
Agjent
Agjent
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Age : 30
Vendndodhja : Boston
Profesioni : College Student
Registration date : 23/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue 12 Dec - 8:05

Mirese na erdhe Dhimitri, Kemi kohe qe nuk jemi pare bashke,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue 12 Dec - 9:13

Ama ti na paske qene albanian boy!Paske qene sekret madh.Edhe mire se te gjetem.Si ke qene,mire?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue 12 Dec - 9:16

Eri faleminderit per keshillen.Qe neser do te interesohem.Po u futa ne konvikt ke nje kafe nga une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Tue 12 Dec - 14:56

Pershendetje te gjitheve. Urime per bisedat qe po zhvilloni por besoj se duhet te hapim nje rubrike te re "njohje te reja".
Edhe Albanian Boy e pershendes dhe ju them te gjithe te tjereve te vene nga nje avatar.
Takohemi ne Korce !!!!!!!!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Mon 29 Jan - 7:07

Ore ku je ketu ti ?'''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Mon 29 Jan - 10:44

O nuk e ke nxjerre te tere foton ose une jam ne ndonje foto tjeter.Kete e kam edhe une me gjithe ndonja 1304 foto te tjera.Po i kam ne dvd dhe nuk po gjej nje kompiuter nga ti hedh se te tere jane vetem me cd-room.
Po te kesh te tjera,jepi se tashme do ma mesoni fytyren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Tue 30 Jan - 4:21

Ore po me bej nje kopje te asaj dvd mua se so me beje shume pune ...e kam sinqerisht gjej nje menyre per te me derguar nje kopje ndermjet Vasjanit...Ok

Hajde Kaofsh mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjitheve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Prezantoni veten ne Forum-
Kėrce tek: