www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Klasa e IVC 2002-2006

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Klasa e IVC 2002-2006   Wed 6 Dec - 9:31

Me e mira qe ka pasur ndonjehere shkolla.E di qe te tere keshtu thone per klasen e tyre.E rendesishme eshte qe vetem une them te verteten,te gjithe te verteten,dhe asgje me pak se te verteten.Betohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   Thu 7 Dec - 9:13

Hhehe ke te drejte dhe ti ...po te thuash nga me te mirat ...jo me e mira....pastaj mjafton te thuash qe kaqene C....

hajde dhimitri shihemi ne Novoli ndonje dite...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   Thu 14 Dec - 12:46

http://www.youtube.com/watch?v=0J_QtsaWCZEhttp://www.youtube.com/watch?v=9yRK-2SNj40

Matura 2006 ne Blue Eye Smile edhe ne matura ketu sjam kenaqur aq sa u kenaqa ate dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   Fri 15 Dec - 5:45

OK delfinblue,ne cila meture nga a deri tek f ke qene Question se ne video nuk kuptova asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   Fri 15 Dec - 11:12

une isha e ftuar nga shoqet se ne korce vetem ne klase te 2 kam arritur lol .. ajo eshte klasa qe mbaroj ne 2006
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   Mon 18 Dec - 4:14

Surprised kuptova.Si tu duk breja e matures Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Mon 18 Dec - 15:20

Pershendetje Delfinblue dhe ju te tjeret!
Te pergezoj per videot qe na solle ne forum. Nate e paharueshme apo jo?
Se shpejti besoj se do te mund te sjell disa foto te matures suaj per ti publikuar ketu.
Edhe ju nqs keni ndonje beni mire ta publikoni.
Dhe bejini pak publicitet. Sot po e bej une per ju:
[b]Shikoni Videot me Lart!!!!!!!!!!!!!!![/b] Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   Wed 20 Dec - 3:49

u sa bukur me zgjjoi shume kujtime.........eshte nje mbremje e paharruar vertet. nese ka nga ata nxenes qe vizitojne forumin dhe nuk e kane bere ende mbremjen e matures u uroj te kenaqen sa me shume enjoy your Prom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
delfinblue22
Agjent
Agjent


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Vendndodhja : Ameriqi
Registration date : 07/12/2006

MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   Mon 1 Jan - 13:08

ishte vertet nje nate shume e bukur per mua..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gearch
Antar i Ri
Antar i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 36
Registration date : 27/01/2007

MesazhTitulli: jam i ri   Sat 27 Jan - 13:45

nuk kam pasur mundesine ta shof kete mbremje,dhe disa te tjera,por kam njojtur albanin qe ne fillimet e tij.O delfinblue a mund te me thuash kush kendonte apo ndonje grup tjeter qe ishte prezent atje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Klasa e IVC 2002-2006   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Klasa e IVC 2002-2006
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Klasa ime-
Kėrce tek: