www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Matura shteterore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Matura shteterore   Sun 10 Dec - 11:23

Kjo matura shteterore ishte nje hap para per shkollen shqiptare(me mire se provimet e vjetra ishte).Por kalimi u be shume shpejt dhe nuk u prit mire nga nxenesit.Pastaj(si ēdo eksperiment heren e pare)pati gabime te shumta.Sidomos kur testet prove vinin shume te thjeshte,ndersa provimi ishte me i veshtire.Per mua gabimi me i madh ishte pergjysmimi i kohes se provimit,ndersa numri i ushtrimeve dhe veshtiresia e tyre nuk ndryshoi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Matura shteterore   Mon 11 Dec - 1:37

edhe kur kemi qene ne ne mature kemi qene kavie eksperimenti i shtetit sepse ishim pergatitur per hartimin dhe ne letersi patem nje tjeter menyre testimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Dicka plus   Tue 12 Dec - 15:05

U duk se do te kishte komplikacione me organizimin e fundit, por rezultoi me i suksesshem se ne vitet e meparshme.
Duheshin shmangur shume parregullsi dhe u zbatua kjo menyre testimi dhe korrigjimi.
Jo pa qellim ne kemi hapur kete teme ne forum dhe nje dritare te vecante ne faqen zyrtare per te ardhur ne ndihme te maturanteve, jo vetem te shkolles sone por edhe te te gjithe shkollave te tjera.
Kemi vene per download te lire formulare, teste te ndryshme, programe dhe cdo informacion tjeter per maturantet.
Ne kete teme presim komente dhe diskutim nga te gjithe.
Mqs kemi qene shembull perse te mos vazhdojme te jemi te tille...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Matura shteterore   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Matura shteterore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Drejt Universitetit :: Provimet e Matures-
Kėrce tek: