www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Respekte!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
genci
Antar i Ri
Antar i Ri


Numri i postimeve : 5
Age : 26
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Respekte!   Fri 22 Dec - 12:44

Une jam Genci nga e IIA . Respekte te gjitheve dhe Forca Raqi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Respekte!   Sat 23 Dec - 1:59

Mirsenaerdhe Genci...

Shpresojme te te kenaqim ketu ne Forum...

Ishe dje ne Omega ne festen e mbylljes se vitit....

Hajde Kalofsh mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
 
Respekte!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Prezantoni veten ne Forum-
Kėrce tek: