www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Ciao!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ida
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 31
Vendndodhja : Perugia
Profesioni : Muzika
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Ciao!   Wed 24 Jan - 10:34

Pershendetje nga Ida te gjithe nxenesve te gjimnazit me fantastik te Korces dhe ne vecanti gjithe liceistave.Perqafime!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Thu 25 Jan - 2:43

ciao ida cila mature je ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Thu 25 Jan - 6:53

Mirseerdhe Ida, shpresojme te jesh pak aktive per te na mbajtur te gjalle atmosferen e gjimnazit....

Kalofsh mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Thu 25 Jan - 8:58

Ku humbet te tere,apo me sezon edhe nuk kujtohet njeri te shkruaje.Duhet te futet nje anetar i ri qet zgjoheni?

Megjithate,Ida mirese na erdhe dhe hajt e me krahe te lehte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Thu 25 Jan - 9:01

Po he mo Dhimiter une te erdha deri ne Firenze dhe nuk te takova dot se mesoje gjithe diten ...
Ja mbas sezonit do bejme ndonje gje te bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Thu 25 Jan - 9:12

Mire ti qe erdhe e sme gjete,po eri qe eshte ketu,dhe spo e gjejme dot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ida
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 31
Vendndodhja : Perugia
Profesioni : Muzika
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Tue 30 Jan - 10:27

Ciao,me behet qejfi qe me keni shkruar.Eri une kam qene tek matura 2005 dhe besej se e keni kuptuar qe kam qene tek klasa A.Tani studjoj ne Itali ,por si te gjithe me merr shume malli per gjimnazin.Faleminderit oer mikpritjen.Ciao!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eri.z
Asistent
Asistent
avatar

Female
Numri i postimeve : 30
Age : 32
Vendndodhja : Firenze
Registration date : 27/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Wed 31 Jan - 3:14

o dhimiter po populli thote kush kerkon gjen........................nejse miki dhe juri jane ata ne foton e profilit tend?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Wed 31 Jan - 4:49

Dhe ne na behet qefi qe kemi nje tjeter ish-raqiste mes nesh...

Shpresojme te jesh pak aktive ketu ne forum dhe gjithashtu te urojme tja kalosh mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Dhimiter Keri
Asistent
Asistent
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 30
Vendndodhja : Firenze(pa deshiren time)
Profesioni : student arkitekture
Registration date : 05/12/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Wed 31 Jan - 6:58

cuk cuk.Je shume afer por i ngaterron me personazhe me te vjeter.Keta jane me te rinj.Mgjate me behet qejfi qe te pakten ti i mban mend kohet e rinise tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ida
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 31
Vendndodhja : Perugia
Profesioni : Muzika
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Wed 31 Jan - 9:50

Oni faleminderit.Dhe ju ia kalofshi sa me mire qe te gjithe.Ju uroj shume fat ne provime se e di qe te gjithe tani jeni ne sezon.Shpresoj qe deri tani te keni dale mire.Raqiste ne apo jo!Demostrojme kudo sa te mire jemi.Ciao!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Thu 1 Feb - 4:40

Ate thuaj..Gjithashtu dhe une te uroj suksese, ishalla 30 e Lode te gjitha...

Po ca studion ti ...ma mer mendja ka shume Korcare ne Perugia...

Une kam qene sivjet atje dhe me eshte dukur shume qytet i cuditshem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Ida
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 31
Vendndodhja : Perugia
Profesioni : Muzika
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Thu 1 Feb - 9:45

une studioj ekonomi.Po ti?Mua qyteti sme pelqen fare po cte bej.Ti njeh ndonje ketej?Shqitare ka sa te duash po raqista jo dhe aq.Doja tiu beja dhe komplimentat per fotot qe keni bere per fesat.Ne fakt er krishtlindje iu pashe qe ishit ne "Buda"(atje isha dhe une d.m.th.).Po perpiqesha ta gjeja veten ne ndonje nga ato fotot por,jo.Ciao.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Fri 2 Feb - 3:42

Uuaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu...
Po kush je ti me Ida, se tani po me ben kurioz ti ne buda lart apo poshte ishe...
Na i bej hallall ver nje foto ketu ose ma dergo mua ta publikoj ne Galeria e Raqit....

Une njoh nje ish Maltiste Lizeta e ka emrin duhet te jete ne vitin e 4 Farmaci...

Ndersa studioj GIURISPRUDENZA ...

Ciao Ja kalofsh mire dhe perpiqu te kenaqesh ne Pg se eshte vertet shume i kendshem..ose me la mua ate pershtypje ..nuk e di ....

ciao ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Ida
Antar i Ri
Antar i Ri


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 31
Vendndodhja : Perugia
Profesioni : Muzika
Registration date : 24/01/2007

MesazhTitulli: Re: Ciao!   Fri 2 Feb - 10:10

Une ne "Buda"isha poshte .Nga tavolina ime mund tiu shihja juve.Mbase mund tiu dergoj nje fotografi,seshte keq si ide.Edhe une kam pasur dikur deshire te studioj juridik,por se di pse hoqa dore.Ne fakt ketu ne Itali me sa di une eshte goxha e veshtire .Bravo ti!Ate vajzen e njoh dhe une.(vetem si person,se nuk kam muhabet.)Ciao!Fundjave te mbare!(Beni ca qejf,jo gjithe diten duke mesuar).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Sun 4 Feb - 14:41

Me falni per nje mungese kaq te gjate ne forum por po studioj fuqishem.
Do t'ja fut keq shtetit kesaj rradhe.
Ne rradhe te pare pershendes Iden dhe i them qe eshte me se e mirpritur n diskutimet tona.
Ka edhe nje rubrike Ida ku mund te vendosesh foton tende se patjeter te njohim por keshtu me emra nuk fiksojme kollaj.
Mund te vsh edhe nje avatar(nje foto te vogel) qe te te dale me mesazhet e tua sic na del surrati edhe ne.
Ju pershendes te gjitheve!
Studime te mbara!!!!!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ciao!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ciao!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Diskutime :: Prezantoni veten ne Forum-
Kėrce tek: