www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Bashkimi i Raqistave...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
kosti_fr
Agjent
Agjent


Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 07/02/2007

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Thu 22 Feb - 16:59

mir o shoku mire s'ka problem. nejse un s'kam shum pun me ty se nuk te njoh fare personalisht, mendoja se i kish ne dore fationi te gjitha keto, po meqenese nuk jeni akoma gati po e lem fare per momentin kete pune.
nuk besoj se kerkon testim hosti ose vBulletin, po gjithsesi nje link mund te ma jepje nqs do e kishe instaluar kjo nuk pengon "testimin"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Fri 23 Feb - 2:41

Nuk eshte problemi te linku ...problemi eshte i gjithi qe ne nuk marim databasen prandaj sikur nuk po shtyhemi...

ti ne momentin qe do kesh databasen
me thuaj mua dhe do e kesh hostin cfarteduashti.com.net.cfarteteduash..

Ok!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
kosti_fr
Agjent
Agjent


Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 07/02/2007

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Fri 23 Feb - 9:08

hey po un e kam thene dhe me siper qe u interesova dhe nuk ka mundesi per ta marre databazen. dhe kam thene qe mendimi im eshte te transferojme gjith materialin qe gjendet ne dy forumet me copy paste. e dij qe nuk do jete shum gje e kendshme po sa ta nisim nga fillimi, mendoj qe do jete me mire. Tani ju meqe keni instaluar vBulletin merrini te gjitha mesazhet e forumeve dhe hidhini ne vBulletin duke qene se un nuk kam as nje link.

dhe dicka kisha per pune hosti e domani po bejme shum diskutime me duket. nuk e ka njeri problem nje host apo nje domain...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Fri 23 Feb - 9:14

ok Koci e bejme keshtu atehere...na ler kohen teknike per ta bere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
kosti_fr
Agjent
Agjent


Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 07/02/2007

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Fri 23 Feb - 10:41

OniAlb shkruajti:
ok Koci e bejme keshtu atehere...na ler kohen teknike per ta bere...
po ai kolegu jot thote qe e ka bere ???
nejse si te doni, une momentalisht jam i zene me pune te tjera keshtuqe nuk kam mundesi tju ndihmoj kur te jeni gati me kontaktoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
$N@K3
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 31
Vendndodhja : Ku ka Internet
Profesioni : Internetaxhi
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: ???   Fri 23 Feb - 21:50

o ti shoku profesor. Nuk po testoj Vbulletinin por hostin qe ka vbulletinin. Po testoj HOSTIN lale. Hapesiren ne kompjuter e cila permban vbulletinin. po e testoj per siguri. NUK ESHTE AKOMA ONLINE. nuk kam ca linku te jap. Ha shqip ti apo jo. eshte ne pune e siper. PO BEHET. LEXOJI ATO QE SHKRUJ UNE. MOS LEXO DY FJALITE E PARA. nejse nejse boj ca te kesh qef lale.hajt shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.raqiqirinxhi.com
kosti_fr
Agjent
Agjent


Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 07/02/2007

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Sun 25 Feb - 18:54

Sat 24 Feb - at 4:50, $N@K3 shkruajti:
o ti shoku profesor. Nuk po testoj Vbulletinin por hostin qe ka vbulletinin. Po testoj HOSTIN lale. Hapesiren ne kompjuter e cila permban vbulletinin. po e testoj per siguri. NUK ESHTE AKOMA ONLINE. nuk kam ca linku te jap. Ha shqip ti apo jo. eshte ne pune e siper. PO BEHET. LEXOJI ATO QE SHKRUJ UNE. MOS LEXO DY FJALITE E PARA. nejse nejse boj ca te kesh qef lale.hajt shnet

se pari dua te te theksoj qe nuk jam shoku profesor dhe as shoku ose miku jot, prandaj distancohu pak nga menyra se si me dretohesh
se dyti ato qe shkruhen neper forum i lexoj ashtu sic duhen ose me sakt ashtu sic i shkruan ti:

$N@K3 shkruajti:
ti nuk me kuptove. nuk e kam problem te jap access. Te jap access edhe ne host edhe ne vb por nuk i kam vene akoma online se po i testoj.

dhe nqs do pranoje nje keshille nga une mundohu te mbash mend ato qe shkruan para se te besh postimin ne vijim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
$N@K3
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 31
Vendndodhja : Ku ka Internet
Profesioni : Internetaxhi
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: hahahahahaha   Tue 27 Feb - 20:54

hahahahahhaha Laughing . Citimin e dyte qe ke bere me lart krahasoje pak me postimin tim me lart dhe pastaj me kthe pergjigje. OK !!! Po te them dhe njehere, shikoje mire se cfare shkruaj. Me duket se dhe citimi qe ke bere (i marre ne nje nga postimet e mia te meparshme) dhe ajo qe kam thene une me lart jane e njejta gje.Prandaj po te them dhe njehere : LEXOJI MIRE ATO QE SHKRUAJ DHE ME THUAJ CFARE NUK KUPTON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.raqiqirinxhi.com
kosti_fr
Agjent
Agjent


Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 07/02/2007

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Wed 28 Feb - 3:22

po mir ti e di po mos arrish te ndash dot njejesin nga shumesi atehere eshte problemi jot.

ke then: nuk i kam vene akoma online se po i testoj

kur thua po i testoj dmth qe e ke fjaen per shumes dmth me shum se nje...

nejse nejse ti lem keto se nuk kam hyre per te bere lojra fjalesh ketu, deri ku je me punen ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Wed 28 Feb - 9:04

Kot e zgjatni me keto..

Koci akoma jemi ne nisje se une dje mbarova provimin e fundit neser do shkoj ne Rome dhe nuk jam mare shume em internet...kam dhe kompjuterin ne tekniku se kishte nje problem...

kur te kethem do e bejme te bukur fare forumin...

hajde kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
OniAlb
WebMASTER
WebMASTER
avatar

Male
Numri i postimeve : 132
Age : 31
Vendndodhja : Here ketu here atje...por me shume atje...
Profesioni : Juridiks
Registration date : 18/06/2006

MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   Wed 7 Mar - 13:57

hidhi nje sy koci

regjistrohu dhe te bej une admin..

http://korcajone.net/forum/index.php
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.RaqiQirinxhi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bashkimi i Raqistave...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bashkimi i Raqistave...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Nen Toke :: Kerkesa-
Kėrce tek: