www.RaqiQirinxhi.com

www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 [b]Materiale te nevojshme[/b]

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vasjan Golka
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 32
Vendndodhja : On-line......
Profesioni : Ing. INFORMATIK
Registration date : 22/06/2006

MesazhTitulli: [b]Materiale te nevojshme[/b]   Fri 9 Feb - 16:18

Evil or Very Mad Nqs jeni ne hall, jeni dy dite para dorezimit te detyres tuaj te kursit apo diten tjeter keni nje prezantim mesimor te rendesishem, MOS u SHQETESONI!Dergoni nje kerkese ne zonen e meposhtme dhe brenda mundesive do te dergojme per ju ne forum ose ne adresen tuaj te e-mailit materialet e deshiruara.
Jane te ftuar te gjithe te ndihmojne njeri tjetrin gjithmone brenda mundesive.
cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Raqiqirinxhi.com
 
[b]Materiale te nevojshme[/b]
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.RaqiQirinxhi.com :: Nen Toke :: Kerkesa-
Kėrce tek: